Kuršėnų vidurinės mokyklos
1963 metų
11a klasės svetainė

 
 Šiandien:
2021
vasario
25
Ketvirtadienis
Esame: pradžia
Meniu
Svetainės naujienos
2011-08-08 | Naujos nuotraukos
Patalpintos iš Vytauto gautos nuotraukos.

2011-07-20 | Įvestas naujienų skyrius
Įvestas svetainės naujienų skyrius, kuriame atsispindės visi padaryti pasikeitimai.

2011-07-20 | Įvestas naujas blokas.
Įvestas naujas - apklausos blokas. Jo paskirtis - ištirti padėtį norimu klausimu.


guest
Statistika - gimtinių viso: 35
Valstybė Savivaldybė Seniūnija Vietovė Klasiokas
 1.  Jamaika  1. Cornwall   1. Nežinoma     Westmoreland  1. Grant Feurtado
 2.  JAV
   savivaldybių:  2
   vietovių:  2
   klasiokų:  2
 1. Kalifornijos   1. Nežinoma     Lemoore  1. Grant Ulma
 2. Niujorko   1. Nežinoma     Niujorkas  1. Grant Samuel
 3.  Lietuva
   savivaldybių:  16
   seniūnijų:  16
   vietovių:  30
   klasiokų:  98
 1. Nežinoma
   klasiokų:  18
 1. Nežinoma   18  Nežinoma  18 1.  Paulius
2. Adomaitis Danielius
3. Dobrovolskis Gintaras
4. Greimaitė Renata
5. Greimas Rimvydas
6. Greimas Vaidotas
7. Putvinskas Audrius
8. Raziūnaitė Savičienė Vaida
9. Raziūnas Bronius
10. Revaitė Dobrovolskienė Simona
11. Revas Gediminas
12. Savičius Domantas
13. Savičius Rokas
14. Savičius Tadas
15. Shoker Lear
16. Staišiūnas Vytautas
17. Šilinskaitė Revienė Vilija
18. Žąsinaitė Greimienė Irena
 2. Jonavos r.   1. Jonavos m.      Jonava  1. Apinytė Šarūnė
 3. Joniškio r. 
   seniūnijų:  3
   vietovių:  3
   klasiokų:  3
 1. Joniškio      Joniškis  1. Apinys Almantas
 2. Saugėlaukio      Pavirčiuvė  1. Žukaitė Buišienė Vida
 3. Žagarės      Žagarė  1. Buišas Vytautas
 4. Kaišiadorių r. 
   klasiokų:  2
 1. Kaišiadorių m.    2  Kaišiadorys  2 1. Vaicekauskaitė Urtė
2. Vaicekauskas Adomas
 5. Kauno m. 
   klasiokų:  14
 1. Nežinoma   14  Kaunas  14 1. Barauskaitė Kubilienė Violeta
2. Dobrovolskis Karolis
3. Dobrovolskytė Faustina
4. Dobrovolskytė Gabrielė
5. Kubilienė Diana
6. Kubilius Darius
7. Kubilius Edgaras
8. Kubilius Tauras
9. Pačėsaitė Neringa
10. Revaitė Ema
11. Revaitė Kamilė
12. Revaitė Shoker Ieva
13. Revas Mindaugas
14. Spulginaitė Greta
 6. Kazlų Rūdos   1. Nežinoma     Kazlų Rūda  1. Kružintaitytė Jackūnienė Nijolė
 7. Kelmės r.   1. Nežinoma     Kitkalnis  1. Baltušytė Raziūnienė Birutė
 8. Marijampolės r.   1. Marijampolės kaimiškoji      Vidgiriai  1. Kubilius Valdas
 9. Panevėžio m. 
   klasiokų:  3
 1. Nežinoma   3  Panevėžys  3 1. Jackūnaitė Grant Daiva
2. Jackūnas Gediminas
3. Smukas Robertas Erikas
 10. Pasvalio r. 
   seniūnijų:  2
   vietovių:  2
   klasiokų:  2
 1. Krinčino      Žydžiūnai  1. Apinys Romualdas
 2. Pušaloto      Jačiūnai  1. Jusys Petras
 11. Šiaulių m. 
   klasiokų:  4
 1. Nežinoma   4  Šiauliai  4 1. Greimaitė Smiltė
2. Spulginaitė Gustė
3. Spulginaitė Saida
4. Tiškutė Spulginienė Justina
 12. Šiaulių r. 
   seniūnijų:  4
   vietovių:  12
   klasiokų:  29
 1. Nežinoma   2  Šiauliai  2 1. Greimas Jonas
2. Poškevičienė Regina
 2. Kuršėnų kaimiškoji    11  Drąsučiai  1. Birontas Edmundas
Miliškės  1. Kožukauskaitė Vaicekauskienė Asta
Oliesinis  2 1. Kožukauskaitė Daujotienė Irena
2. Kožukauskaitė Matyžonok Lina
Pakumulšiai  2 1. Daujotaitė Klaudija
2. Daujotas Gediminas
Pusbaubliai  1. Piščikaitė Kožukauskienė Valerija
Rekčiai  1. Kergytė Jusienė Jadvyga
Ringuvėnai II  1. Daujotas Vidmantas
Saulučiai  1. Giržadaitė Smukienė Zita
Šileliai  1. Noreika Liudas
 3. Kuršėnų m.    15  Kuršėnai  15 1. Bačkytė Lionė
2. Bartuškaitė Vida
3. Fokaitė Spulginienė Adolfina
4. Jarulaitis Algimantas
5. Kaniauskytė Antanina
6. Klabytė Jadvyga
7. Kožukauskas Romanas
8. Liaugminaitė Stefa
9. Mažeikaitė Adomaitienė Regina
10. Mockutė Bronė
11. Poškevičius Edvardas
12. Spulginaitė Revienė Sigita
13. Spulginas Elijus
14. Spulginas Romualdas
15. Spulginas Romualdas
 4. Kužių      Švendriai  1. Lipskytė Genovaitė
 13. Telšių r.   1. Tryškių      Tryškiai  1. Diatkauskaitė Slupska Leokadija
 14. Trakų r. 
   seniūnijų:  2
   vietovių:  2
   klasiokų:  4
 1. Aukštadvario      Ubiškės  1. Vaicekauskas Mindaugas
 2. Trakų    3  Trakai  3 1. Matyžonok Dainius
2. Matyžonok Egidijus
3. Matyžonok Jurijus
 15. Varėnos r.   1. Varėnos      Varėna  1. Kučerovaitė Spulginienė Ina
 16. Vilniaus m. 
   klasiokų:  13
 1. Nežinoma   13  Vilnius  13 1. Apinytė Sofija
2. Buišaitė Plingienė Inga
3. Buišaitė Staišiūnienė Eglė
4. Janušauskas Andrius
5. Janušauskas Lukas Bernardas
6. Jusys Gediminas
7. Plingis Arūnas
8. Plingis Aurimas
9. Smukaitė Janušauskienė Silvija
10. Smukas Robertas
11. Staišiūnaitė Emilija
12. Staišiūnas Edvinas
13. Staišiūnas Viktoras
 4.  Rusija  1. Krasnojarsko sr.   1. Rybinsko      Aleksandrovka  1. Bareikaitė Apinienė Genovaitė
 5.  Ukraina  1. Ternopolio sr.   1. Nežinoma     Ternopolis  1. Krupskij Vasilij

Į viršų
Vasario mėnesį gimė - 5
 Renata Greimaitė 
01  54
 Feurtado Grant 
02  42
 Saida Spulginaitė 
11  15
 Gediminas Jusys 
13  39
 Klaudija Daujotaitė 
21  25
Vardadieniai Alma, Rasa, Regimantas, Viktoras
Kalendorius
2021 metų vasario mėn.
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

8 savaitė (45 liko)
56 diena (309 liko)

teka: 07:18
leidžiasi: 18:04
dienos ilgumas - 10:46:58
dabar - naktis

Apklausa
Kur buvo XIa klasė?
Trečiame aukšte, vakarinėje pusėje, priešpaskutinė klasė.
Antrame aukšte.
Ketvirtame aukšte.
Nuorodos  Meteorologija
Reklama hostingas su 10% nuolaida

Esame: pradžia
2013-09-26
Kontaktinė informacija
Statybininkų 4a-45, Joniškis, LT-84138
tel.:  +370 426 52722
mobil:  +370 618 11017
skype:  apiro44
e-mail:  apiro44@yahoo.com
Puslapis sugeneruotas per 0.05s   
Visos teisės ginamos © apinys.info 2003-2021
Puslapis redaguotas: 2015-09-21.